Prowadzenie Facebooka - agencja seo & sem e-solution Łódź
kontakt 510 67 69 33bezpłatna wycena facebook profil google plus profil

Prowadzenie Facebooka

Obsługa Facebook'a potrafi przysporzyć nie lada trudności; zwłaszcza, jeśli mowa o profilu firmy.

 

Jeśli chcesz, aby konto Twojego przedsiębiorstwa stanowiło wizytówkę marki oraz zachęcało potencjalnych klientów do skorzystania z usług firmy, to koniecznie zleć jego prowadzenie naszym specjalistom Social Media. 

 
W ramach obsługi otrzymasz:
 
 • Prowadzenie Facebook'a 

   

  Zadbamy o regularne pojawianie się wartościowych treści, dodamy zdjęcia nawiązujące do branży, w której działasz oraz poprowadzimy skuteczny dialog z obserwującymi profil użytkownikami.

   
 • Organizacja konkursów / promocji

   

  Reklama na Facebooku to skuteczne narzędzie, pozwalające na pozyskanie nowych klientów i rozwój profilu. Nie tylko zorganizujemy i odpowiednio wypromujemy konkurs lub wydarzenie, dla również zadbamy o utrzymanie wzorowych relacji z użytkownikami.
   

 • Regularne raporty

   

  Wszystkie, podejmowane przez nas działania są w pełni legalne i zgodne z aktualnym regulaminem FB. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego każdego miesiąca otrzymasz pełny raport uwzględniający zarówno wydatki, jak i osiągnięte cele. 

 

Co zyskasz dzięki profesjonalnej obsłudze Facebook'a? 

 • Poszerzysz grono potencjalnych klientów

  Czy wiesz, że portal FB każdego dnia odwiedza ponad 1 miliard użytkowników? Właśnie dlatego stanowi on więc jedno z najlepszych źródeł, umożliwiających dotarcie do osób zainteresowanych Twoją marką. A każdy ze wspomnianych użytkowników, może stać się klientem Twojego przedsiębiorstwa. 
   
 • Wykreujesz wizerunek marki

  W jaki sposób kojarzona jest Twoja marka? Z firmą pro-rodzinną, a może wspierającą młodych przedsiębiorców? Dzięki FB skutecznie określisz działania wizerunkowe, tworzący tym samym unikalny charakter swojej działalności. 
   
 • Znajdziesz nowych partnerów

  Chcesz stworzyć akcję o szerokim zasięgu, ale nie masz do tego warunków? Odpowiednio poprowadzony profil firmy nie tylko umożliwi pozyskanie nowych partnerów, ale także pozwoli na nawiązanie długotrwałych relacji biznesowych z innymi firmami.
Więcej szczegółów dotyczących działań na Facebook’u znajdziesz na:
http://www.e-solution.pl/7-powodow-dla-ktorych-warto-miec-firmowy-fanpage/


Skontaktuj się z nami już teraz i dowiedz się więcej:
Anna Pastwińska
tel. 510 67 97 33
e-mail: anna@e-solution.pl
Emilia Adamczyk
tel. 510 23 27 11
e-mail: biuro@e-solution.pl


Bezpłatna wycena

 
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.