Kampanie Google AdWords

Google Partner

Posiadamy status Google Partner, dlatego masz pewność, że Twoje kampanie Google Ads (dawniej Google Adwords) są prowadzone na najwyższym poziomie!

Zamów bezpłatną wycenę kampanii Google Ads (Adwords)

Kampanie Google Adwords dają możliwość szybkiego znalezienia się w Google na najwyższych pozycjach, które osiągamy natychmiast.

Są dobrą okazją do pokazania się Klientom na dokładnie dobrane słowa kluczowe, płacąc przy tym wyłącznie za rzeczywiste wejście na Twoją stronę, zanim zacznie działać pozycjonowanie a najlepiej równolegle.

Kampanie AdWords najczęściej mają formę tekstową, choć realizujemy również graficzne,  wideo, produktowe oraz remarketing,

Kampania Google Adwords – płatny marketing w wyszukiwarkach internetowych

Linki sponsorowane Google AdWords, jako płatna forma reklamy w wyszukiwarkach internetowych, są jedną z najskuteczniejszych (po pozycjonowaniu) form reklamy w Internecie.

Jeżeli jest dobrze zorganizowana, zarządzana, analizowana i nastawiona na wsparcie procesu pozycjonowania stron www – staje się potężnym narzędziem w walce konkurencyjnej.

Linki sponsorowane – płać za kliknięcie

W przeciwieństwie do modelu płatnego z góry, na sztywno ustalanych kosztów reklamy, płatna reklama w Google opiera się najczęściej o model płatności za kliknięcie. Oznacza to, że nie ponosisz kosztów związanych z wyświetleniem Twojej reklamy, a za każde kliknięcie i w efekcie wizytę na Twojej stronie.

Jak w przypadku każdej formy reklamy, inwestujesz po to, aby przyniosła ona wymierne korzyści – w tym wypadku konwersję „potencjalnego klienta” w „klienta”.

Jesteśmy tu, by pomóc Ci uniknąć błędu, jaki popełnia znaczna większość firm – wydają o wiele za dużo pieniędzy by być na pierwszym miejscu na określone słowo kluczowe, najczęściej bardzo ogólne. Firmy te nie rozumieją i nie mierzą wartości danego słowa.

Efektywny marketing za pomocą linków sponsorowanych wymaga starannego dobrania odpowiednich słów kluczowych, wyboru właściwego tekstu reklamy oraz spójnego połączenia tego na stronie, na którą odsyła się użytkownika. Tylko w ten sposób można odnieść sukces i zwiększyć wartość słowa i jego dochodowość.

Jak skorzystasz na naszych usługach?

Oferujemy Ci stworzenie i efektywne zarządzanie kampanią reklamową linków sponsorowanych. Nasz propozycja w tym zakresie obejmuje pełny pakiet od zaplanowania całej kampanii, po optymalizację strony, na którą odsyłany będzie klient. Wszystko po to, abyś jak najefektywniej wykorzystał każdą złotówkę zainwestowaną w płatną reklamę w wyszukiwarkach.

Lista pełnych usług obejmuje:

  • wyszukanie odpowiednich słów kluczowych,
  • opracowanie skutecznych tekstów reklam kontekstowych,
  • opracowanie i/lub optymalizację stron na które trafiali będą klienci,
  • stworzenie i zarządzanie kontem Google AdWords,
  • wstępne oszacowanie ilości wizyt oraz wydatków,
  • miesięczne raporty,
  • miesięczne zarządzanie, analizę i optymalizację Twojej kampanii,
  • pomoc i doradztwo.