Prowadzenie Facebooka

Obsługa Facebook’a potrafi przysporzyć nie lada trudności; zwłaszcza, jeśli mowa o profilu firmy.

Jeśli chcesz, aby konto Twojego przedsiębiorstwa stanowiło wizytówkę marki oraz zachęcało potencjalnych klientów do skorzystania z usług firmy, to koniecznie zleć jego prowadzenie naszym specjalistom Social Media.

W ramach obsługi otrzymasz:

 • Prowadzenie Facebook’a
  Zadbamy o regularne pojawianie się wartościowych treści, dodamy zdjęcia nawiązujące do branży, w której działasz oraz poprowadzimy skuteczny dialog z obserwującymi profil użytkownikami.
 • Organizacja konkursów / promocji
  Reklama na Facebooku to skuteczne narzędzie, pozwalające na pozyskanie nowych klientów i rozwój profilu. Nie tylko zorganizujemy i odpowiednio wypromujemy konkurs lub wydarzenie, dla również zadbamy o utrzymanie wzorowych relacji z użytkownikami.
 • Regularne raporty
  Wszystkie, podejmowane przez nas działania są w pełni legalne i zgodne z aktualnym regulaminem FB. Nie mamy nic do ukrycia, dlatego każdego miesiąca otrzymasz pełny raport uwzględniający zarówno wydatki, jak i osiągnięte cele.

Co zyskasz dzięki profesjonalnej obsłudze Facebook’a?

 • Poszerzysz grono potencjalnych klientów
  Czy wiesz, że portal FB każdego dnia odwiedza ponad 1 miliard użytkowników? Właśnie dlatego stanowi on więc jedno z najlepszych źródeł, umożliwiających dotarcie do osób zainteresowanych Twoją marką. A każdy ze wspomnianych użytkowników, może stać się klientem Twojego przedsiębiorstwa.
 • Wykreujesz wizerunek marki
  W jaki sposób kojarzona jest Twoja marka? Z firmą pro-rodzinną, a może wspierającą młodych przedsiębiorców? Dzięki FB skutecznie określisz działania wizerunkowe, tworzący tym samym unikalny charakter swojej działalności.
 • Znajdziesz nowych partnerów
  Chcesz stworzyć akcję o szerokim zasięgu, ale nie masz do tego warunków? Odpowiednio poprowadzony profil firmy nie tylko umożliwi pozyskanie nowych partnerów, ale także pozwoli na nawiązanie długotrwałych relacji biznesowych z innymi firmami.