Pozycjonowanie w mapach Google

Chcesz aby logo i dane Twojej firmy wyświetlały się na pierwszej stronie Google?

Właśnie Google zmieniło formę wyświetlania swoich wyników i aktualnie  jako pierwsze wyniki wyszukiwania wyświetlają się dane firm z mapek Google.

Do tej pory najtańszą metodą trafienia do tej grupy Odbiorców były pozycjonowanie czy kampanie AdWords. Aktualnie bardzo skuteczną metodą reklamy jest umieszczenie Twojej firmy i strony w mapach Google, dzięki czemu Twoja oferta szybko trafi do konkretnej grupy Odbiorców, a Twoja firma jeszcze bardziej widoczna w Internecie.

Jak być zatem jeszcze bardziej widocznym w Google?

Dzięki  umieszczeniu Twojej Firmy w mapkach Google, Twoja strona będzie wyświetlać się na samej górze wyników wyszukiwania, nawet przed stronami pozycjonowanymi w tradycyjny sposób. Dzięki temu trafisz do jeszcze większej grupy Klientów, którzy codziennie szukają Twoich produktów i usług regionalnie – czyli w miejscu zamieszkania czy prowadzenia działalności.

Dla kogo oferta pozycjonowania w mapkach Google?

Największe znaczenie dla firmy ma wpis na mapie Google, a dokładnie jego pozycja. Im wyższa pozycja na mapie tym, podobnie jak w organicznym pozycjonowaniu stron, większa szansa na trafienie klientów właśnie na Twoją stronę internetową.

Pozycjonowanie w mapkach kierujemy do  firm, które prowadza działalność lokalnie:

 • firm usługowych,
 • produkcyjnych,
 • sprzedawców,

świadczących usługi regionalnie, w konkretnym mieście czy jego okolicach, a także dla wszystkich tych, którzy szybko chcą zaistnieć w Internecie.

Jak działa pozycjonowanie w mapach?

Pozycjonowanie w mapach Google jest jedną z odmian pozycjonowania, dzięki której Twoja firma wyświetli się w wynikach lokalnych wyszukiwania na pierwszej stronie. Twoja strona pojawi się w wynikach Google przy konkretnych zapytaniach do wyszukiwarki Google z dodatkiem lokalizacji „usługa + miasto”, np.: „komputery łódź”, „nieruchomości warszawa” itp…

Dlaczego e-solution?

Mapy w wynikach wyszukiwania pojawiają się dopiero od roku, zatem pozycjonowanie w mapkach jest usługą nową na polskim rynku.

A my jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która zajmuje się pozycjonowaniem stron w mapach Google. Zapewniamy umieszczenie i utrzymanie wpisu Twojej firmy w wynikach lokalnych mapkach i wyświetlenie na pierwszych miejscach w Google.

Działamy skutecznie, a dodatkowo nie pobieramy żadnych opłat aktywacyjnych, dopóki nie zostanie osiągnięta pozycja 1-10 i zapewniamy cotygodniowe raporty z pozycji.

Zalety usługi: 

 • Na samej górze wyników – mapka z wynikami wyświetla się na wybrane słowa kluczowe przed wynikami naturalnymi
 • Pozycjonowanie w mapkach jest niezależne od pozycjonowania tradycyjnego
 • Skuteczność – 80% wszystkich zapytań do Google jest o lokalne usługi i produkty
 • Długotrwały efekt
 • Szerokie działanie – z mapek Google korzysta coraz więcej firm i portali, dzięki czemu reklama będzie również widoczna w innych serwisach internetowych.
 • W mapkach jest dużo mniejsza konkurencja, dlatego pozycjonowanie w mapkach jest jeszcze tańszą metodą promocji niż zwykłe pozycjonowanie
 • Szybkie wypozycjonowanie strony – Twoja strona pojawi się na pierwszej stronie Google w około 30 dni
 • Zaufanie – Internauci coraz częściej ufają wynikom mapek niż wynikom naturalnym oraz kampanii AdWords

A czy Twoja strona znajduje się na pierwszych miejscach wyszukiwania?